O FIRMIE

Ypsilon Media jest odpowiedzią na dążenia rynku do upraszczania metod marketingowych, reklamowych, szkoleniowych i komunikacyjnych.

Misją firmy jest satysfakcja Klienta na każdym etapie współpracy, maksymalizacja benifitów, poprzez efektywne działania poprawiające działalność i płynność firmy oraz zapewnienie przejrzystości współpracy.

Analizujemy z Klientem jego potrzeby i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania.

SŁUCHANIE

Słuchanie jest bardzo ważnym i kluczowym elementem współpracy. By powstał projekt bliski ideałowi i by odzwierciedlał to co naprawdę jest potrzebne oraz co będzie kompatybilne z potrzebami zamawiającego. Słuchamy i pracujemy tak by doprowadzić do najlepszego możliwego efektu końcowego i spełnić nakreślone oczekiwania.

ANALIZA

Analizujemy też świat dookoła - patrzymy, obserwujemy trendy i potrzeby rynku by rozwiązanie było dopasowane - do Klient'a i jego grupy docelowej.

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie pozwala zaproponować skuteczne rozwiązania zarówno w dziedzinach zarządzania, sprzedaży jak i marketingu oraz wizerunku biznesowego.

PEWNOŚĆ

Gwarancję sukcesu Klient otrzymuje od nas zawsze. Uzyskujemy to dzięki wykształconemu zespołowi oraz doświadczeniu uzyskanemu podczas realizacji projektów zakończonych zadowoleniem Klienta.